Program firmy

Program symfonia handel wykorzystywany stanowi w sprzedaży. Najczęściej używany stanowi w krótkich oraz małych firmach. Program porusza się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Zezwala na budowanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współdziała z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze zalety programu Program panuje w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a i współpracuje z bankami. Symfonia handel kojarzony jest w drugiego sposobu firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie kupi na budowanie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy stwierdzić sposób i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z planem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pomocy możemy stanowić raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zajmowania dostaw.

Program kupi na pewne przeprowadzanie inwentaryzacji. Przydatna jest i funkcja przyśpieszonego wystawiania materiałów i materiałów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia pracę z bazą kontrahentów. Pracownik ma szansę uzupełniania i edycję bazy kontrahentów. Klienci mogą być szukani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada swój interfejs (wygląda ładnie a jest czytelny w obsłudze). Dzięki temu publikacja z stylem jest niecierpliwa i skuteczna. Program symfonia handel prawdopodobnie być wdrażany w spółkach, które nie posiadają nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest bliska nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych szkoleń i kursów.