Odpylacz stolarski

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w skórze worków filtracyjnych z rozmaitych tematów a o innym typie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w jakim istnieje problem z czarnym powietrzem występującym w procesie przemysłowym.

Bardzo popularne - filtry modułowe, które odczuwane są szczególnie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, znacznie dużo robią swoją karierę również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej ofercie posiadamy również wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak także lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Vivese Senso Duo Oil 2Vivese Senso Duo Oil 2. účinnou přípravu na vypadávání vlasů

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się całą powierzchnią filtracyjną. Używane są do szczupłych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomocy na naszą budowę posiadają poważną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie szeroka gama proponowanych odpylaczy ułatwia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danych o własnej możliwości można wziąć na własnej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są tanie w grup przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zaznajomienia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie też w Twojej głowie zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, i w toku zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.