Krajalnica ultradzwiekowa

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka klasa oraz umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na znaczeniu". Jest dosyć niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do cięcia przede wszystkim nowego typie wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem zapewne istnieć wykorzystywany oraz do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest energiczna i bardzo precyzyjna, a branie jej - w szerocy bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i stworzone z tak trwałych, dobrych w czyszczeniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Każdy element tego narzędzia, jaki jest jakąś relację z żywnością, jest wyprodukowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz brał tego przedmiotu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią artykuły do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów pracowało "jako nowe".