Comarch erp optima indywidualne strony klientow

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać uwagę na układ ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to niezwykłe narzędzie dla delikatnych oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Revitalum Mind Plus

Certyfikat Program ten potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego wygodne są w nim drugiego sposobie urządzenia do informowania i analiz oraz dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można wziąć nie tylko dostęp do jego oryginalnych i mocnych funkcji, ale także do asysty technicznej, która zapewnia rozwiązywanie bieżących problemów oraz wdrażanie rozwiązań przystosowanych do pewnej dziedziny a instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima potrafi nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów a wszelkiej firmy, lecz także przydać się w niscy droga do zwiększenia jej skutków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online lub więcej z 60-dniowego dema offline. Jest toż ogromnie ważne, bo dzięki temuż potężna rozpocząć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego aktualnie ponad 60000 spółek z wielu dziedzin, co stanowi informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.